سلامت آنلاین
قلب و عروق
11 عادتی که ممکن است قلب شما را از بین ببرد

11 عادتی که ممکن است قلب شما را از بین ببرد.

همه ما می دانیم که رژیم غذایی سالم و تمرین فیزیکی منظم از عادت های مهم و مفید برای سلامتی قلب هستند. با وجود این، آیا همه افراد می دانند که بعضی از عادت های نامناسب مرسوم تمام تلاش های انجام گرفته در جهت سلامتی قلب را به خطر می اندازند.شماری از فعالیت های انسانی که تبدیل به عادت می شوند تاثیر منفی روی سلامتی قلب می گذارند، با توجه به تاثیر منفی بعضی از عادت ها روی سلامت قلب در ادامه به عادت هایی اشاره می کنیم که باعث آسیب به سلامتی قلب می شوند.
تمام نکاتی که باید برای سلامت قلب بدانید

تمام نکاتی که باید برای سلامت قلب بدانید.

برای کنار آمدن با بیماری های قلبی و یا برای پیشگیری از ابتلا به آنها باید تغییرات کوچکی را در سبک زندگیمان ایجاد کنیم. افرادی که سکته قلبی و یا سکته مغزی می کنند و با محدودیت های جسمانی دائمی مواجه می شوند، بقیه عمر خود را در حسرت این قضیه می گذرانند که چرا در طول زندگی خود سبک زندگی سالم و عادت های خوب را انتخاب نکرده بودند. بهتر است به جای تغییرات اساسی و ناگهانی، تغییرات کوچکتری را انتخاب کنید و به مرور و با صبر و حوصله سبک زندگی خود را برای داشتن قلبی سالم اصلاح کنید.با ما همراه باشید.
عوامل عجیبی که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را در زنان افزایش می دهد

عوامل عجیبی که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را در زنان افزایش می دهد.

درست است که بزرگترین عوامل خطر زا برای ابتلا به بیماری های قلبی چاقی،و رژیم غذایی نامناسب است،اما اینها تنها عواملی نیستند که می توانند خطر ابتلا به انسداد شراین را افزایش دهند.اما اگر واقعا تمایل دارید خطر ابتلا به بیماری های قلبی را در خود کاهش دهید، نباید فقط به عوامل خطر زایی که همه با آنها آشنایی دارند توجه کنید بلکه همچنین باید عوامل دیگر را نیز مد نظر داشته باشید. بیماریهای قلبی عامل کشنده ی شماره یک برای زنان دنیاست.در ذیل متخصصین قلب و عروق، عوامل خطر زایی که هر زن لازم است بداند را به اشتراک گذاشته اند.